Σχολικό έτος 2017-2018

Διευθύντρια: Στάθη Βασιλική
Υποδιευθύντρια: Λουκία Πολυχρονίου

Θεολόγος
Βασίλας Κωνσταντίνος  (υπεύθυνος τμήματος: Γ2)

Φιλόλογοι
Αναγνωστάκη Δαμιανή
Γκίκα Άννα (υπεύθυνη τμήματος: Α1)
Ζωγράφου Φωτεινή  (υπεύθυνη τμήματος: Α4)
Μπλέτα Σοφία
Ρουμπέκα Μαριλένα   (υπεύθυνη τμήματος: Γ3)
Ταβουλαρέα Βούλα  (υπεύθυνη τμήματος: Β4)
Χάψα Μαίρη  (υπεύθυνη τμήματος: Α2)

Μαθηματικοί
Λίτσης Γιάννης
Πετρουλάκης Γιώργος   (υπεύθυνος τμήματος: Β2)
Πολυχρονίου Λουκία
Τσιμπούρης Κώστας

Φυσικοί
Κοτσαρίνης Απόστολος
Μπάνος Κανέλλος   (υπεύθυνος τμήματος: Β3)

Χημικός
Θωμά Όλγα  (υπεύθυνη τμήματος: Α3)

Βιολόγος
Κελάρης Μιχάλης  (υπεύθυνος τμήματος: Β1)

Αγγλικών
Λυγάκη Σοφία  (υπεύθυνη τμήματος: Γ1)

Γαλλικών1
Μπογιατζιάν Δώρα

Νομικός
Νικολάου Δημήτρης

Οικονομολόγος
Μαντζιώρης Δημήτρης  (υπεύθυνος τμήματος: Γ4)

Φυσικής Αγωγής
Πάτρας Χαράλαμπος
Παπαμιχαήλ Στέφανος

Σχέδιο
Κέφου Ελισάβετ

Καθηγητής Πληροφορικής
Τσιωτάκης Παναγιώτης

Σχολικό έτος 2016-2017

Διευθύντρια: Δώρα Μπογιατζιάν
Υποδιευθύντρια: Λουκία Πολυχρονίου

Θεολόγος
Αποστολίδου Αρετή

Φιλόλογοι
Αναγνωστάκη Δαμιανή
Ζωγράφου Φωτεινή
Μπλέτα Σοφία
Μπούσδρης Απόστολος
Ρουμπέκα Μαριλένα
Ταβουλαρέα Βούλα
Χάψα Μαίρη

Μαθηματικοί
Λίτσης Γιάννης
Πετρουλάκης Γιώργος
Πολυχρονίου Λουκία
Τσιμπούρης Κώστας

Φυσικοί
Κοτσαρίνης Απόστολος
Χατζηκωνσταντίνου Κωνσταντίνος

Χημικός
Θωμά Όλγα

Βιολόγος
Κίκερα Καίτη

Αγγλικών
Λυγάκη Σοφία
Βίτσα Βασιλική

Γαλλικών
Μπογιατζιάν Δώρα
Τοντικίδου Χριστίνα

Νομικός
Νικολάου Δημήτρης

Οικονομολόγος
Κασαμπαλή Αναστασία

Φυσικής Αγωγής
Πάτρας Χαράλαμπος
Παπαμιχαήλ Στέφανος

Καθηγητής Πληροφορικής
Τσιωτάκης Παναγιώτης

 

Σχολικό έτος 2015-2016

Διευθύντρια: Δώρα Μπογιατζιάν
Υποδιευθύντρια: Λουκία Πολυχρονίου

Θεολόγος
Αποστολίδου Αρετή

Φιλόλογοι
Αναγνωστάκη Δαμιανή
Ζωγράφου Φωτεινή
Μητρογιάννη Παναγιώτα
Ρουμπέκα Μαριλένα
Ταβουλαρέα Βούλα

Μαθηματικοί
Λίτσης Γιάννης
Πετρουλάκης Γιώργος
Πολυχρονίου Λουκία
Τσιμπούρης Κώστας

Φυσικοί
Κοτσαρίνης Απόστολος
Χατζηκωνσταντίνου Κωνσταντίνος

Χημικός
Θωμά Όλγα

Βιολόγος
Κίκερα Καίτη

Αγγλικών
Λυγάκη Σοφία

Γαλλικών
Μπογιατζιάν Δώρα
Τοντικίδου Χριστίνα

Νομικός
Νικολάου Δημήτρης

Οικονομολόγος
Κασαμπαλή Αναστασία

Φυσικής Αγωγής
Πάτρας Χαράλαμπος

Πολιτικός Μηχανικός
Δανέση Χριστίνα

Καθηγητής Πληροφορικής
Τσιωτάκης Παναγιώτης